Nadstandardní ubytování. K dispozici bylo vše co návštěvník potřebuje. Krásně řešena kuchyňka, posezení i spaní. Vše nové a čisté. Na uvítanou nás čekali dareček. Pro děti úkoly na doma i do přírody, pastelky a hlavně nějaké ty sladkosti za splněné úkoly 🙂. Uvítala nás moc milá paní domácí. Nejvíce jsem ocenila pračku, měli jsme s malým po cestě nehodu. Ráno nás vítali za chatou srnky a přes den jsme počítali ptáčky na krmitku a večer jsme pozorovali hvězdy. Prostě dokonalá relaxace. Děkujeme za příjemný pobyt, rádi někdy znovu přijedeme.